پنجمین نمایشگاه بین المللی بیمارستان سازی، تجهیزات و تأسیسات پزشکی

پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی Hospitex تهران 

“نمایشگاه ایران هاسپیتکس” از معتبرترین نمایشگاه‌های حوزه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی است که هر ساله برگزار می‌گردد.

نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات بیمارستانی تهران با نام ایران هاسپیتِکس (Hospitex) یکی از بهترین نمایشگاه‌های ایران در زمینه دستاورهای تجهیزات بیمارستانی می‎باشد. فعالان داخلی و خارجی که در زمینه تولید،‌ بازرگانی و خدمات مرتبط با حوزه تجهیزات بیمارستانی فعالیت دارند، در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

نمایشگاه تجهیزات بیمارستان ایران بخش‌های مختلفی مانند واحدهای مهندسی بیمارستانی، تکنولوژی‎های جدید بیمارستان و صنایع مرتبط مانند تجهیزات ساختمانی و امکانات اورژانس، پشتیبانی و عملکرد بیمارستان‎ها (مانند سرویس غذا، خشکشویی، دفع زباله و بازیافت)، سیستم‎های هوشمند و فناوری اطلاعات بیمارستانی و غیره را شامل می‎شود. ایجاد بستر این نمایشگاه موجب می‎گردد تا با سرمایه گذاری، طرح، ارائه و برنامه‎ریزی، اهمیت صنایع مرتبط در سطح جهانی بالا برود و علاوه بر بازار گسترده خاورمیانه، بازارهای جهانی را نیز در برگیرد. با توجه به پیشرفت‌های چشمگیر اخیر صنعت پزشکی ایران، شرکت‎های معتبر خارجی نیز می‌توانند دستاوردهای نوین خود را در معرض نمایش متخصصین حرفه‌ای قرار دهند.

این نمایشگاه بستری مناسب جهت ارائه نوآوری‎ها و تولیدات جدید در عرصه محصولات و تجهیزات بیمارستانی می‌باشد و مورد استقبال طیف گسترده‌ای از شرکت‎های ساختمانی، شرکت‎های انبوه‎ساز، سرمایه‏‎گذاران و دانشگاه‎های علوم پزشکی به عنوان مصرف‎کنندگان نهایی این محصولات واقع خواهد شد.

محل برگزاری

علاقمندان به این نمایشگاه می‌توانند از این نمایشگاه در تهران، اتوبان چمران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران دیدن فرمایند.

تاریخ و ساعت برگزاری

این نمایشگاه در تاریخ سه‌شنبه ۲۶ آذر ماه تا تاریخ جمعه ۲۹ آذر ماه برگزار خواهد گردید.

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.