سومین نمایشگاه شیشه و تجهیزات وابسته

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته

از آنجایی که صنعت شیشه یکی از صنایع با ارزش افزوده بالا در میان صنایع جهان و کشور به حساب می‌آید  این نمایشگاه سعی دارد توسعه این صنعت بر مبنای آینده پژوهی در صنعت شیشه صورت گیرد و اهداف کلان و استراتژی‌های دستیبابی به چشم‌انداز به خوبی تدوین و مشخص شود.
جایگاه برترصنعت شیشه ایران درمیان کشورهای منطقه، شبکه سازی ملی ومنطقه ای برای رشد صنعت شیشه، تکمیل زنجیره ارزش صنایع داخلی و توسعه صنعت شیشه، توسعه تعامل با اقتصاد آزاد جهانی و توسعه صادرات، سرمایه گذاری داخلی و خارجی، انتقال و توسعه فناوری و تجاری سازی دانش و فناوری شیشه از دیگر اهداف راهبری برگزاری نمایشگاه صنعت شیشه در کشور است.  تولید شیشه در تمام کشورهاى جهان از صنایع مهم به حساب مى آید، باتوجه به گستردگی کاربرد شیشه در صنعت و زندگی روزانه و اختصاص درصد مناسبی از اشتغال در جامعه ضرورت برگزاری تخصصی نمایشگاه بین المللی در این زمینه بیش از پیش احساس می شود
برگزاری نمایشگاه‌ بین‌المللى شیشه و صنایع وابسته می‌تواند پل ارتباطى بین بازرگانان، کارشناسان صنعت‌گران و محققین صنعت شیه در ایران با یکدیگر و دیگر کشورهاى جهان ‌باشند. برگزاری این نمایشگاه تنها براى نمایش کالاها و انجام مذاکرات تجارى پیرامون آنها برگزار نمى‌شوند، بلکه اطلاعات گوناگون در زمینه قیمت‌هاى رقابتى در سطح جهانی، آخرین استانداردهاى کیفی، آخرین پیشرفت‌هاى صنعتی، دستاوردهاى پژوهش علمى و ایده‌هاى اقتصادى – تکنولوژى نیز در خلال برگزارى نمایشگاه‌ها مورد تبادل قرار مى‌گیرند. به وجود آوردن زمینه مساعد جهت انجام ملاقات‌هاى صنعتی و اقتصادى بین بلندپایگان این صنعت، جهت ایجاد همکاری و تفاهم میان آنها، بیانگر بعد دیگرى از فلسفه وجودى نمایشگاه‌ بین‌المللى شیشه و صنایع وابسته مى‌باشد، تا جائى که این نمایشگاه‌می تواندبه‌صورت یکى از کارآمدترین ابزارها جهت گسترش و تعمیق مناسبات اقتصادی ،بازرگانی و صنعتی در صنعت شیشه خاورمیانه باشد. برگزاری نمایشگاه بعنوان یکی از گام‌های مهم جهت تسریع در رسیدن به اهداف بلندمدت و نفوذ در بازارهاى جدید و همچنین یافتن شرکای تجاری راه متداول و خوبى است.
در هر حال شرکت صنایع نمایشگاهی آوای موفق  ایرانیان  با برگزاری نمایشگاه شیشه و صنایع وابسته سعى دارد ضمن گسترش مبادلات خارجى و عقد قراردادهاى بازرگانى جدید، بازارهاى صادراتى و فروش داخلى توسعه یافته و با شرکاى تجارى جدید پیوند حاصل شود

همچنین آشنائى مردم و متخصصین ما با تکنولوژى‌هاى مدرن و تکنیک‌هاى جدید در سطح جهانى بالا بردن سطح کمى و کیفى تولید و آشنا ساختن کشورهاى مختلف با امکانات و استعدادهاى تولیدى ایران، انگیزه دیگر برگزارى نمایشگاه بین‌المللی شیشه و صنایع وابسته به شمار مى‌آید.

محل برگزاری

علاقمندان به این نمایشگاه می‌توانند از این نمایشگاه در تهران، اتوبان چمران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران دیدن فرمایند.

تاریخ و ساعت برگزاری

این نمایشگاه در تاریخ پنج‌شنبه ۳بهمن ماه تا تاریخ یک‌شنبه ۶ بهمن ماه برگزار خواهد گردید.

دیدگاه شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.